U.K.S. - strona nieoficjalna

Najnowszy film

Rodło Cup rocznik 1999/2000

RUDA ŚLĄSKA 2007 (05.01.2014)
Ładowanie...

EXTRANET

ExtranetPZPN Marketing Piłkarska Polska - program partnerski dla społeczności piłkarskiej
W kilku słowach
Na przełomie października i listopada Polski Związek Piłki Nożnej uruchomił nowy projekt partnerski skierowany do wszystkich członków Związku, czyli do ponad pół miliona osób. Od tego momentu każdy Zawodnik, Sędzia, Pracownik Klubu czy Związku może kupować produkty lub korzystać z usługi dostępnych u partnerów projektu po specjalnych, atrakcyjnych cenach. Powyższe działania są kolejnym krokiem we wdrożeniu systemu ExtranetPZPN.
Opis projektu
Centralny system komputerowy, wdrażany w Polskim Związku Piłki Nożnej pod nazwą ExtranetPZPN, ma na celu przeniesienie większości zadań dotychczas wykonywanych za pośrednictwem tradycyjnego obiegu (dokumentów papierowych, listów i faxów) do świata technologii komputerowych – do świata Internetu.
Rozpoczęte się w 2005 roku, prace obejmują w obecnym sezonie całą strukturę rozgrywek. Mamy do czynienia z blisko pół milionem Zawodników oraz 6,5 tys. Klubów. Stworzona w ten sposób baza danych jest w skali naszego kraju unikatowym kompendium wiedzy na temat profesjonalnej piłki nożnej.
Kolejnym modułem systemu jest projekt marketingowy skierowany do partnerów. Jego nadrzędnym celem jest stworzenie społeczności (np. zawodników), umożliwienie wymiany opinii, ale także bezpośrednich relacji ze spotkań na murawie i innych piłkarskich wydarzeń. Pozwoli on na budowanie i umacnianie pozytywnego wizerunku polskiej piłki nożnej wśród osób zawodowo związanych z tą dyscypliną.
Użytkownikom, system zapewnia dostęp nie tylko do funkcjonalności związanej z rejestrowaniem wszelkich wydarzeń piłkarskich, ale też do obecnych i archiwalnym danych każdego zawodnika, statystyk, wiedzy eksperckiej. Całość została podzielona na część społecznościową oraz komercyjną. Wszystkie informacje są spersonalizowane i przygotowane pod kątem użytkownika, tzn. uwzględniając jego wiek, miejsce zamieszkania i funkcje pełnione w Związku.
Dla przykładu z poziomu Zawodnika portal będzie docelowo oferował następującą funkcjonalność:
Zawodnik będzie może śledzić wyniki sportowe swoje oraz swojej drużyny, a także porównać je z wynikami innych Zawodników oraz drużyn – w tym przede wszystkim z bezpośrednimi przeciwnikami. ExtranetPZPN zapewnia także dostęp do niedostępnych nigdzie indziej treści eksperckich, porad i informacji niezbędnych do prawidłowego rozwoju i planowania ścieżki kariery.
Użytkownicy tego systemu będą mogli zamieszczać zdjęcia i filmy, a także wymienić poglądy z innymi użytkownika systemu. Ponadto będą mogli bezpośrednio dokonywać zakupu akcesoriów piłkarskich lub innych produktów oferowanych od sponsorów i partnerów projektu na specjalnych warunkach lub po specjalnej cenie.
Oferta komercyjna partnerów projektu skierowana będzie nie tylko do osób (Zawodników, Trenerów, Sędziów, Delegatów, Obserwatorów, Pracowników, etc.), ale również do instytucji, a więc do Klubów, Związków i Stowarzyszeń. Dodatkowo zostanie podzielona ona nie tylko na kategorie, ale również ze względu na zasięg terytorialny, tzn. pozyskiwani będą zarówno partnerzy ogólnopolscy jak i regionalni.
Już teraz pochwalić możemy się przygotowaną ofertą specjalną związaną z branżą produktów sportowych, hotelarskich, lotniczych i telekomunikacyjnych.
Warte podkreślenia jest to, że zysk wypracowany ze współpracy ze sponsorami i partnerami przeznaczony będzie na kontynuację procesu komputeryzacji Związku oraz jego informatyzacji (polegający na unowocześnieniu i profesjonalizacji systemu).
Zapraszamy wszystkich Członków PZPN do korzystania z nowego projektu. Projekt dostępny jest pod adresem http://zawodnicy.pzpn.pl
Extranet PZPN
Statystyki piłkarskie Zawodnika
Dane uczestnika