U.K.S. - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Buttony

Logowanie

Najnowszy film

Rodło Cup rocznik 1999/2000

Losowa galeria

Wiśniowa Góra
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 21, wczoraj: 48
ogółem: 960 566

statystyki szczegółowe

Zczuba.tv

TURNIEJE

Finał Turnieju im.M.Wielgusa

  W zakończonym w niedzielę turnieju im.M.Wielgusa ,który odbył się w Kielcach na obiektach Korony Kielce nasz zespół zajął miejsce 5-8.GRATULACJE!!! Szczegóły w opisie.

 Turniej ten to oficjalne Mistrzostwa Polski U-11.          

W turnieju brało udział 16 drużyn, mistrzów województw.Nasz zespół grał w grupie " D " z :

SP 12 Włocławek      2-3    ( Bryłka,Wacławczyk )

UKS Widok 51 Lublin    5-0   ( Wacławczyk,Bieniek,Szmer x 2,Racławicki )

MUKS Dunajec Nowy Sącz   2-0   ( Wacławczyk,Bieniek)

W 1/4 finału nasz zespół spotkał się z Salos Szczecin.Po bardzo dramatycznym meczu był wynik  2-2 ( Wacławczyk,Pietrakowski ) W serii rzutów karnych niestety przegraliśmy 2-3 ( Wacławczyk,Szmer )

Skład drużyny:

Bogusław Trojanowski

Jakub Pietrakowski

Przemysław Chodorek

Maciej Walas

Szymon Bieniek

Jakub Wacławczyk

Maciej Grzesiak

Kacper Racławicki

Aleksander Szmer

Trener - Tomasz Ciastko

Sebastian Bryłka

 

 

Turniej -Strzelce Opolskie

  • autor: szmeru66, 2011-09-27 11:03
  • <br />

SEZON TURNIEJOWY 2011/2012 rozpoczęty!!!

     Sezon turniejowy rozpoczęty. W niedzielę 25.09.11  zespół z rocznika 2000 wziął udział w turnieju rozegranym w Strzelcach Opolskich.W turnieju udział wzięły zespoły;

LZS PIOTRÓWKA

AKADEMIA SPORTOWA DOBRODZIEŃ

KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE

VICTORIA ŻYROWA

MKS STRZELCE OPOLSKIE

RODŁO OPOLE

Graliśmy systemem każdy z każdym.Uzyskaliśmy następujące wyniki;

Rodło-Koksownik 12-0

Rodło-Piotrówka  12-1

Rodło-Żyrowa       4-1

Rodło-Dobrodzień 8-0

Rodło-Strzelce Opolskie 3-2

I miejsce,puchar oraz nagroda dla Aleksandra Szmer za najlepszego zawodnika turnieju są nasze.

 

                       TYCHY CUP 2011

 

 

  W dniu 12.11.11 drużyna RODŁO OPOLE rocznika 2000 wzięła udział w turnieju Tychy Cup.

Udział brały następujące drużyny:

PUKKS Chrzciciel Tychy I i  II

Rekord Bielsko- Biała

UKS Sprint Katowice

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Cracovia Kraków

MOSM Tychy

GKS Katowice

MUKP Dąbrowa Górnicza

UKS Rodło Opole

W grupie uzyskaliśmy następujące wyniki:

RODŁO-PUKKS CHRZCICIEL TYCHY    3-1

Bryłka x2

Szmer

RODŁO-MUKP DĄBROWA GÓRNICZA   0-1

RODŁO-GKS KATOWICE                           2-0

Szmer

Wacławczyk

RODŁO-MOSM TYCHY                               2-0

Bryłka x2

W półfinale RODŁO spotkało się ze SPRINTEM KATOWICE.

Ciekawy mecz zakończył się

remisem 1-1

Szmer

W rzutach karnych przegraliśmy 2-1MUK
Swoją szansę wykorzystał Szmer.Nasz bramkarz ( Trojanowski) obronił 2 strzały.Niestety zostało nam grać "tylko" o 3 miejsce.W meczu tym spotkaliśmy się z MUKP DĄBROWA GÓRNICZA.W grupie przegraliśmy 1-0 .Przyszedł więc czas na rewanż.

W meczu padł wynik 0-0.Znowu rzuty karne.Wygraliśmy 3-2.Swoje szanse wykorzystali:Wacławczyk,Trojanowski(bramkarz),Walas.Nasz  bramkarz ( Trojanowski) obronił 3 strzały.

Najlepszym zawodnikiem w drużynie został wybrany Jakub Wacławczyk.

Skład naszego zespołu:

Trojanowski(bramkarz)

Sitnik(bramkarz)

Grzesiak

Walas

Pietrakowski

Wacławczyk

Bryłka

Szmer

Stępień

Zieliński

Kozłowski

Paliszewski

 

 

  

                   Gościnne Rodło

WISŁA KRAKÓW

ŚLĄSK WROCŁAW

MUKP DĄBROWA GÓRNICZA

 

W zakończonym turnieju rocznika 2000 z okazji XV lecia klubu RODŁO OPOLE okazało się,że gospodarze byli bardzo gościnni.

Turniej trwał 10 godzin.Rywalizacja była ostra,służby medyczne miały pełne ręce roboty

.W 28 meczach padło 77 bramek.

Wyniki:

RODŁO OPOLE 2 - 1 GÓRNIK ZABRZE

 ŚLĄSK WROCŁAW 4 - 1 STADION ŚLĄSKI

  MUKP D.G. 1 - 1 WISŁA KRAKÓW

   WIDZEW ŁÓDŹ 0 - 1 GKS BEŁCHATÓW

   RODŁO OPOLE 0 - 0 STADION CHORZÓW

  MUKP D.G. 0 - 0 GÓRNIK ZABRZE

   ŚLĄSK WROCŁAW 1 - 0 GKS BEŁCHATÓW

   WIDZEW ŁÓDŹ 1 - 4 WISŁA KRAKÓW

   MUKP D.G. 1 - 1 STADION CHORZÓW

   RODŁO OPOLE 0 - 6 GKS BEŁCHATÓW

   WIDZEW ŁÓDŹ 1 - 0 GÓRNIK ZABRZE

  ŚLĄSK WROCŁAW 1 - 1 WISŁA KRAKÓW



   MUKP D.G. 4 - 1 GKS BEŁCHATÓW

   WIDZEW ŁÓDŹ 5 - 0 STADION CHORZÓW

  RODŁO OPOLE 1 - 2 WISŁA KRAKÓW

   ŚLĄSK WROCŁAW 1 - 0 GÓRNIK ZABRZE

 RODŁO OPOLE 1 - 2 MUKP D.G.

  WISŁA KRAKÓW 3 - 1 GKS BEŁCHATÓW

   WIDZEW ŁÓDŹ 3 - 3 ŚLĄSK WROCŁAW

  GÓRNIK ZABRZE 2 - 0 STADION CHORZÓW
   RODŁO OPOLE 0 - 4 WIDZEW ŁÓDŹ

  MUKP D.G. 0 - 0 ŚLĄSK WROCŁAW
  GÓRNIK ZABRZE 0 - 3 GKS BEŁCHATÓW
   WISŁA KRAKÓW 2 - 1 STADION CHORZÓW

   RODŁO OPOLE 0 - 2 ŚLĄSK WROCŁAW

   MUKP D.G. 1 - 0 WIDZEW ŁÓDŹ

  GKS BEŁCHATÓW 3 - 1 STADION CHORZÓW

   GÓRNIK ZABRZE 1 - 2 WISŁA KRAKÓW

Końcowa klasyfikacja:

WISŁA KRAKÓW

SLĄSK WROCŁAW

MUKP DĄBROWA GÓRNICZA

GKS BEŁCHATÓW

WIDZEW ŁÓDŹ

RODŁO OPOLE

GÓRNIKZABRZE

KS STADION CHORZÓW

 

 

                                        22.12.2011 KUBA CUP

 
   
 
 

Podczas ogólnopolskiej imprezy obecni w Truskolasach byli Jakub Błaszczykowski i srebrny medalista olimpijski z Barcelony (1992r.) Jerzy Brzęczek. Wcześniej awizowanego kolegę klubowego Kuby Łukasza Piszczka zatrzymały sprawy osobiste w stronach rodzinnych.
 
 

Od samego rana dziesięć drużyn rywalizowało w dwóch grupach po pięć zespołów, które wyłoniły drużyny. Rywalizowały one później w meczach o miejsca oraz finałowych. Na korytarzach hali najbardziej obleganą osobą był oczywiście Jakub Błaszczykowski, który chętnie rozdawał autografy oraz pozował do zdjęć pamiątkowych.

Turniej cieszył się ogromną popularnością wśród mediów, oprócz redakcji częstochowskich gazet i portali internetowych pojawili się również przedstawiciele Przeglądu Sportowego oraz strony internetowej oficjalnej Jakuba Błaszczykowskiego.

Wyniki i tabela gr.A.

Pogoń Kamyk- Liswarta Krzepice 1:4
Akademia Sportowa Lubliniec - Rodło Opole 3:2  ( Bryłka x2)
Pogoń Kamyk - Wisła Kraków 0:4
Liswarta Krzepice-Rodło Opole 0:6  (Wacławczyk,Bryłka,Olejnik,Grabas,Ciastko,Rał )
Akademia Sportowa Lubliniec - Wisła Kraków 1:5
Pogoń Kamyk - Rodło Opole 0:10  (Bryłka x3,Lachowicz,Rał x2,Wacławczyk,Szmer x2,bramka samobójcza)
Liswarta Krzepice - Akademia Sportowa Lubliniec 0:5
Rodło Opole - Wisła Kraków 2:0  ( Szmer x2 )
Pogoń Kamyk - Akademia Sportowa Lubliniec 0:12
Liswarta Krzepice - Wisła Kraków 0:9

Tabela

1.Wisła Kraków 9 pkt. 18:2
2.Rodło Opole 9 pkt. 23:3
3.Akademia Sportowa Lubliniec 9 pkt. 20:9
4.Liswarta Krzepice 3 pkt. 4:21
5.Pogoń Kamyk 0 pkt. 1:26


Wyniki i tabela gr.B

APN Częstochowa- Oksza Łobodno 1:1
Herkules Truskolasy - Znicz Kłobuck 1:1
APN Częstochowa - Pasjonat Dankowice 2:1
Oksza Łobodno - Znicz Kłobuck 3:1
Herkules Truskolasy - Pasjonat Dankowice 1:0
APN Częstochowa - Znicz Kłobuck 5:2
Oksza Łobodno - Herkules Truskolasy 1:0
Znicz Kłobuck - Pasjonat Dankowice 0:6
APN Częstochowa - Herkules Truskolasy 3:1
Oksza Łobodno - Pasjonat Dankowice 1:4

Tabela

1.APN Częstochowa 10 pkt. 10:5
2.Oksza Łobodno 7 pkt. 6:6
3.Pasjonat Dankowice 6 pkt. 11:4
4.Herkules Truskolasy 4 pkt. 3:5
5.Znicz Kłobuck 1 pkt. 4:15

Mecz o miejsce IX: Pogoń Kamyk - Znicz Kłobuck 0:2
Mecz o miejsce VII: Liswarta Krzepice - Herkules Truskolasy 1:6
Mecz o miejsce V: Akademia Sportowa Lubliniec - Pasjonat Dankowice 5:3

I półfinał : Wisła Kraków - Oksza Łobodno 3:1
II półfinał: APN Częstochowa - Rodło Opole 1:0

Mecz o miejsce III: Oksza Łobodno - Rodło Opole 3:0

Mecz finałowy: Wisła Kraków - APN Częstochowa 1:0

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1.Wisła Kraków
2.APN Częstochowa
3.Oksza Łobodno
4.Rodło Opole
5.Akademia Sportowa Lubliniec
6.Pasjonat Dankowice
7.Herkules Truskolasy
8.Liswarta Krzepice
9.Znicz Kłobuck
10.Pogoń Kamyk

Klasyfikacje indywidualne:

Najlepszy piłkarz: Marcel Wilczyński ( Wisła Kraków)
Najlepszy Bramkarz: Kacper Chorążka (Wisła Kraków)
Najlepszy obrońca: Piotr Świątko (Wisła Kraków)
Piłkarskie odkrycie: Damian Furek (Oksza Łobodno)
Najlepszy strzelec: Patryk Ochman (Akademia Sportowa Lubliniec) - 11 bramek
Najlepsza piątka turnieju wybrana przez Jakuba Błaszczykowskiego:

1.Błażej Stępień (APN Częstochowa)
2.Patryk Ochman (Akademia Sportowa Lubliniec)
3.Jakub Troczka (Herkules Truskolasy)
4.Sebastian Bryłka (Rodło Opole)
5.Marcin Jaworski (Wisła Kraków)

Skład Rodło Opole

Klimczak,Wacławczyk,Lachowicz,Ciastko,Grabas,Olejnik,Bryłka,Rał,

Pietrakowski,Paszkowski,Szmer,Grzesiak.

 

 

W minioną Niedzielę w opolskim " Okrąglaku " zawitały zespoły jedenastolatków szkółek piłkarskich Górnika Zabrze, Śląska Wrocław, Stadionu Śląskiego Chorzów, GKS Bełchatów, Rakowa Częstochowa, Juventusu Kraków oraz gospodarzy Rodła Opole.

W trzecim turnieju organizowanym przez nasz klub tej zimy mimo zaciętej walki okazaliśmy się gościnni zajmując przedostatnie miejsce.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1.Stadionu Śląskiego Chorzów

2.Rakowa Częstochowa

3.GKS Bełchatów

4.Górnik Zabrze

5.Śląsk Wrocław

6. Rodło Opole

7. Juventus Kraków

 

W przerwie zawodów szkółka Rodła rocznika 2006 pokonała w meczu towarzyskim rówieśników z Odry Opole 11:1

 

 

 

 

JEST " PUDŁO "

                                                   III miejsce

W chyba najsilniejszym turnieju w województwie opolskim ostatnich lat nasz nasz zespół zajął III miejsce.

W silnej stawce "ekstraklasowych" zespołów nasi chłopcy zagrali bez kompleksów i sprawili sobie i nam miłą niespodziankę.

Turniej stał na wysokim poziomie ,a emocje były do ostatniego meczu.

Ostatecznie zawody wygrał LECH POZNAŃ , przed ŚLĄSKIEM WROCŁĄW i RODŁEM OPOLE .

Wyniki turnieju:

WISŁA - ŚLĄSK          0-1

 RODŁO - WIDZEW   1-1  BRYŁKA ( GRZESIAK)

 LECH - GÓRNIK       1-0

 KORONA - RODŁO   2-0 

 WIDZEW - WISŁA      4-2

 ŚLĄSK - LECH           0-2

 GÓRNIK - KORONA  0-3

RODŁO - ŚLĄSK         1-1  PALISZEWSKI ( BRYŁKA)

 WIDZEW - LECH        0-0

 WISŁA - GÓRNIK        1-0

 KORONA - ŚLĄSK       0-3

 RODŁO - LECH           2-0  WACŁAWCZYK( SZMER),  BRYŁKA

 WIDZEW - GÓRNIK    1-1

 WISŁA - KORONA        1-0

 ŚLĄSK - WIDZEW        5-2

RODŁO - GÓRNIK        2-1  SZMER (WACŁAWCZYK) , WACŁAWCZYK (SZMER)

 WISŁA - LECH              1-5

KORONA - WIDZEW     1-0

 ŚLĄSK - GÓRNIK         3-1

RODŁO - WISŁA            3-1 CHODOREK (PALISZEWSKI,WACŁAWCZYK( SZMER),BRYŁKA(STĘPIEŃ)

 KORONA - LECH          2-3

1-LECH POZNAŃ

2-ŚLĄSK WROCŁAW

3-RODŁO OPOLE

4-KORONA KIELCE

5WIDZEW ŁÓDŹ

6-WISŁA KRAKÓW

7-GÓRNIK ZABRZE

Najlepszy zawodnik  - ERYK KRYG      Lech Poznań

Najlepszy bramkarz  -   Zalewski Piotr         Widzew Łódź

Najlepszy strzelec     - Ostrowski  Patryk    Śląsk Wrocław

Drużyna Gwiazd :

GÓRNIK ZABRZE     -  MATLOK ADRIAN

LECH POZNAŃ        - KRYG ERYK

KORONA KIELCE    - ŚWIDERSKI DAWID

WIDZEW ŁÓDŹ        - ADAMIAK KRYSTIAN

WISŁA KRAKÓW      - KUDELSKI ADRIAN

ŚLĄSK WROCŁAW  - GOLUS DANIEL

RODŁO OPOLE        - BRYŁKA SEBASTIAN

GRATULACJE!!!

PODZIĘKOWANIA DLA SPONSORÓW !!!

WIELKIE DZIĘKI DLA RODZICÓW ZAANGAŻOWANYCH W ORGANIZACJĘ TURNIEJU!!!

 

 

 ZABORZE CUP 2013

 

                               III miejsce

 

 

RODŁO - TRAMPKARZ  1-2     Wacławczyk (Walas )

RODŁO - ŻORY   3-0     Szmer ( Wacławczyk ), Wacławczyk ( Walas ), Kubal ( Paliszewski )

RODŁO - ZABORZE II   3-0     Wacławczyk ( Szmer (, Pietrakowski ( Walas ), Paliszewski

2 miejsce w grupie B

1/2 finału

RODŁO - ZABORZE I    2-2    Szmer, Wacławczyk ( Paliszewski )

karne 0-2

Mecz o 3 miejsce

RODŁO - WYZWOLENIE    3-0    Paliszewski, Stępień (Racławicki ), Szmer ( Pietrakowski )

Jakub Wacławczyk uznany najlepszym zawodnikiem turnieju !!!

 

Klasyfikacja końcowa turnieju :

MKS ZABORZE ZABRZE I

TRAMPKARZ  BISKUPICE

RODŁO OPOLE

WYZWOLENIE CHORZÓW

MKS ŻORY

UNIA RACIBÓRZ

MKS ZABORZE ZABRZE II

SOŚNICA GLIWICE

 

Chłopcy z rocznika 2006 na turnieju w Rudzie Śląskiej zajęli III miejsce !!!

 

 

Sukces w turnieju RODŁO CUP rocznika 2005

W rozegranym w dniu dzisiejszym turnieju RODŁO CUP rocznika 2005 nasz zespół zajął II miejsce!!!!!

Zwyciężył zespół WIDZEWA ŁÓDŹ z kompletem zwycięstw.

Wyniki naszego zespołu:

RODŁO - WIDZEW ŁÓDŹ  0 - 3

RODŁO - ŚLĄSK WROCŁAW   10 - 0

RODŁO -  WISŁA KRAKÓW   4-2

RODŁO - GKS KATOWICE  4 - 2

Ostateczna kolejność turnieju :

WIDZEW ŁÓDŹ              12 pkt

RODŁO OPOLE               9 pkt

GKS KATOWICE              6 pkt

WISŁA KRAKÓW             3 pkt

ŚLĄSK WROCŁAW         0 pkt

GRATULACJE !!!

O turnieju można przeczytać także w zakładce Akademii 2005/2006 - kliknij