U.K.S. - strona nieoficjalna

Wiśniowa Góra
Ładowanie...

Zczuba.tv

WALCZYMY O NASZE BOISKO W BO !!!

• autor: grex1972, 2015-06-11 11:24

Od 30 września do 9 października 2015 roku będzie można głosować na projekty zgłoszone do 'Budżetu Obywatelskiego Opola'. Stowarzyszenie Opole na Tak włącza się w projekt 'Modernizacja boiska dla dzieci i młodzieży w Kolonii Gosławickiej'. Młodzi piłkarze z Opola liczą na Twój-Nasz głos. Do oficjalnego głosowania jeszcze kilka miesięcy. Dlatego póki co prosimy o polubienie strony "Budżet Obywatelski Opola - Modernizacja boiska dla dzieci i młodzieży" i zaproponowanie jej swoim znajomym. Dziękujemy!

Realizacja infrastruktury przyczyni się do poprawy atrakcyjności dzielnicy z dobrą bazą sportową, nastąpi zwiększenie powszechności i dostępności sportu w społeczeństwie oraz zostaną stworzone możliwości wykorzystania obiektu dla organizacji imprez sportowych o charakterze rekreacyjnym, poprawią się warunki szkoleniowo-treningowe dzieci i młodzieży, a także warunki bezpieczeństwa rozgrywania zawodów (boisko użytkowane przez Klub Sportowy Rodło Opole), zwiększy się dostęp bazy dla sportowców niepełnosprawnych (obiekt będzie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych).

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.