U.K.S. - strona nieoficjalna

Ładowanie...

Rodło Cup

• autor: grex1972, 2011-03-14 13:48

W minioną sobotę na w opolskim "Okraglaku" rozegrano turniej organizowany przez nasz klub Rodło Cup dla chłopców rocznika 1999 i młodszych. W turnieju udział brały zespoły takie jak : Śląsk Wrocław, Górnik Zabrze, Stadion Chorzów, GKS Katowice, Zagłębie Lubin oraz nasz zespół Rodło Opole. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym :

Rodło - Śląsk Wrocław 2:1 ( 2x Sebastian Strózik )

Rodło - Górnik  Zabrze 8:1 ( Sebastian Strózik )

Rodło - Stadion Chorzów 4:9 ( 2x Sebastian Strózik, Szymon Bieniek, Grzegorz Grabas )

Rodło - GKS Katowice 4:2 ( 2x Sebastian Strózik, Jakub Wacławczyk, Jakub Ciastko )

Rodło - Zagłębie Lubin 6:3 ( 3x Sebastian Strózik, Kacper Grądowski, Grzegorz Grabas, Jakub Ciastko )

RODŁO:Kamil Klimczak, Bogusław Trojanowski, Kacper Grądowski, Tomasz Król, Paweł Zmarlak, Szymon Bieniek, Remigiusz Lachowicz, Artur Olejnik, Jakub Wacławczyk, Jakub Pietrakowski, Maciej Walas, Jakub Ciastko, Aleksander Szmer, Sebastian Strózik, Grzegorz Grabas, Alek Karwath.Trener Tomasz Ciastko.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1.Stadion Chorzów 2.Górnik Zabrze 3.Rodło Opole 4.Śląsk Wrocław 5.GKS Katowice 6.Zagłębie Lubin.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.